EMA GROUP

Ema Makine 1993 yılında EMA Group’un ilk şirketi olarak kurulduğunda, EMA Makine kurucuları UV kurutma teknolojileri ve kimyasalları hakkındaki bilgileri ile yeni vizyonlar kazanmış, büyüyen danışmanlık ve destek servisleri ile grubumuzda doğacak yeni şirketlerin ve pazarların temellerini atmışlardır.

Ema , “üretimden son kullanıcıya kadar” müşteri memnuniyetini kabul görmüş ve gelişen dünyanın gerekliliği olarak “akıllı tasarım-ileri teknoloji-mükemmel sonuç” hedefiyle yola çıkmıştır.

Ema Group 1993’den beri Ofset ve Serigrafi Baskı, Flexo, Letter Press, Ahşap Yüzey Boyama Sistemleri, Mermer Kurutma ve Yüzey İşlemleri, Otomotiv Endüstrisi, Cam, Plastik, Tekstil, Metal, Fiber Optik, Elektronik ve benzeri sektörlerde, UV kurutucular, etiket UV kurutucular, IR (infrared) kurutucular, jet-air kombi kurutucular, pozlandırma sistemleri, Morecure ismiyle üretilen UV kimyasalları gibi diğer ürünler ile hizmet vermektedir.

Türkiye pazarında 1993’den beri dikkate değer büyümesiyle dikkat çeken Ema, 2001 yılından itibaren CE onaylı ve ISO 9001 standartlarındaki faaliyetlerini yurt dışında da sürdürmeye karar vermiş ve ihracata başlamıştır. Böylece ilk bölgesel satış ofisini 2003 yılında Moskova’da açmış, Orta Doğu ve Afrika bölgesi satış servis bölümünü de kurmuştur.

Ema Group bugüne kadar başardıkları ile güvenebileceğiniz deneyimini kanıtlamış bulunmaktadır. Güvenli ve yüksek kaliteli sistemler, üstün seviyede müşteri servisi, gelişen yeni ürünler ve yaratıcı satış programları sunan Ema, yetenekli ve profesyonel kadrosuyla sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamaya her zaman hazırdır.

Ema Group, en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek çözüm ortağınız olmak üzere her zaman hizmetinizdedir.